< script type="text/javascript"> cookiesPolicy();< /script>

O NAS - carp old school

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

O NAS

.................Carp Old School..................Karpiowa Stara Szkoła...........................
Pomysł na stworzenie tej firmy i flagowego produktu narodził sie kilka lat temu i powracał przy każdym przygotowywaniu ziaren. Dziś w dobie pędu życia niewiele mamy czasu na karpiowanie, a co dopiero na tak uciążliwe i czasochłonne przygotowywanie tak skutecznej przynety (zanety) jaką jest kukurydza. Moczenie, potem gotowanie, które nierzadko wymyka sie z pod kontroli i doprowadza naszą kuchenkę do opłakanego stanu (wraz z naszą małżonką).
O skuteczności tego żółtego ziarna nie trzeba nazbyt sie rozpisywać. Używana w wędkarstwie i hodowli ryb od ''wieków", przetrwała do dzisiaj jako jedna z najskuteczniejszych przynet na karpia czy amura,.......a jedno czy dwa ziarna na włosie potrafią oszukać największe i najcwansze okazy.............


.............. Luka na rynku w branży wędkarskiej spowodowała, że produkt nasz powstał w takiej właśnie formie. Żadna inna firma wcześniej nie wprowadziła na  rynek krajowy czy zagraniczny gotowanej kukurydzy o różnych smakach, pakowanej próżniowo w tak dużych opakowaniach, zamknietych w "niesamowitych" wiadrach, a co najważniejsze bez konserwantów.... Fenomenem naszych produktów jest innowacyjność. Priorytetem zaś zapakowanie dużej ilości ziaren tak, aby można było korzystać z nich na raty. Przy jednym opakowaniu, musielibyśmy zużyć całość, bądź niewykorzystaną część poprostu wyrzucić. Dlatego Carp Old School podzielił ilości 10kg i 14kg na mniejsze ( 2x 5kg bądź 2x5+1x4kg) zapewniając tym samym swobodne korzystanie tylko z części ziaren. Niesamowita wygoda podczas korzystania z naszego produktu.

W naszej ofercie znajdziecie gotowaną kukurydzę o zapachu naturalnym, banana, ananasa, skop
.exu, truskawki, śliwki susznej, brzoskwini, kałamarnicy i raka oraz w tych samych zapachach mixy ziaren (kukurydza konopie i rzepik). Dla waszej jeszcze większej satysfakcji poszliśmy o krok dalej i do każdego opakowania (wiadra) dołaczyliśmy woreczek z ziarnami przygotowanymi do pva.  
Od 2018 do naszej oferty dołączyła rewelacyjna przynęta Pizza'corn, która została przez nas opatentowana na całą Europę.


 
 

Carp Old School powstało nie po to by powielać produkty istniejące na rynku... my "szukamy dziury w całym" i stawiamy na produkty innowacyjne, których brak na rynku, a na które jest zapotrzebowanie... Idąc tym śladem powstały dwa kolejne produkty, które adekwatnie do ich kształtów nazwaliśmy moon i bolt.


 

Jak wiadomo, ryby nie szukają pożywienia jedynie na otwartej wodzie i wiemy, że nieraz musimy pokonać na swojej drodze wiele przeszkód i zaczepów by dobrze "ulokować" nasz zestaw.  W tym celu bardzo pomocne jest użycie produkowanych przez naszą firmę akcesoriów.  Moon (księżyc) pomoże ominąć wszelkie wypłycenia, zakręty i drzewa na drodze do sukcesu. Umożliwia on łamanie kąta "biegu" żyłki co pozwala na łowienie bez ograniczeń. Można go wkręcić do każdego rodzaju podpórki (uniwersalny gwint) i tak pokierować bieg żyłki by dotarła w nawet najbardziej niedostępne miejsca. Jego kształt i regulacja pozwalają na ustawienie w każdej pozycji. Idealnie gładka powierzchnia nie naraża żyłki na uszkodzenia.
Drugi w naszej ofercie znalazł się  Bolt (piorun), który pozwala uwolnić (wyczepić) żyłkę tkwiącą w  zaczepie pod wodą, unikając zerwania zestawu podczas holu. Kiedy następuje branie i dopływamy do miejsca gdzie "zaparkowała" ryba. Bolt pozwoli Ci szybko odnaleźć żyłkę w zaczepie (wygięcie nr 1.) i sprawnie ją wyczepić (wygięcie nr 2.) by móc bez utraty ryby zakończyć hol. Jego uniwersalny gwint pasuje do każdego rodzaju ''sztycy''


W ofercie znajdziecie również odzież firmową ( koszulki, bluzy, czapki),oraz wiadra o pojemnosci 17l  w niepowtarzalnych wzorach.
Już od dziś nie musisz gotować, męczyć się i "narażać żonie"....wystarczy zamówić
W NASZYM SKLEPIE bądź podjechać do sklepu stacjonarnego w twojej okolicy i zapytać  o nasz produkt...
Zapraszamy do odwiedzania nas na facebook-u

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego