< script type="text/javascript"> cookiesPolicy();< /script>

O NAS - carp old school

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

O NAS

.................Carp Old School..................Karpiowa Stara Szkoła...........................
Pomysł na stworzenie tej firmy i flagowego produktu narodził sie kilka lat temu i powracał przy każdym przygotowywaniu ziaren. Dziś w dobie pędu życia niewiele mamy czasu na karpiowanie, a co dopiero na tak uciążliwe i czasochłonne przygotowywanie tak skutecznej przynety (zanety) jaką jest kukurydza. Moczenie, potem gotowanie, które nierzadko wymyka sie z pod kontroli i doprowadza naszą kuchenkę do opłakanego stanu (wraz z naszą małżonką).
O skuteczności tego żółtego ziarna nie trzeba nazbyt sie rozpisywać. Używana w wędkarstwie i chodowli ryb od ''wieków", przetrwała do dzisiaj jako jedna z najskuteczniejszych przynet na karpia czy amura,.......a jedno czy dwa ziarna na włosie potrafią oszukać największe i najcwansze okazy.............


.............. Luka na rynku w branży wędkarskiej spowodowała, że produkt nasz powstał w takiej właśnie formie. Żadna inna firma wcześniej nie wprowadziła na  rynek krajowy czy zagraniczny gotowanej kukurydzy o różnych smakach, pakowanej próżniowo w tak dużych opakowaniach, zamknietych w "niesamowitych" wiadrach..... Fenomenem naszych produktów jest innowacyjność. Priorytetem zaś zapakowanie dużej ilości ziaren tak, aby można było korzystać z nich na raty. Przy jednym opakowaniu, musielibyśmy zużyć całość, bądź niewykorzystaną część poprostu wyrzucić. Dlatego Carp Old School podzielił ilości 10kg i 14kg na mniejsze ( 2x 5kg bądź 2x5+1x4kg) zapewniając tym samym swobodne korzystanie tylko z części ziaren. Niesamowita wygoda podczas korzystania z naszego produktu.

W naszej ofercie znajdziecie gotowaną kukurydzę o zapachu naturalnym, banana, ananasa, skopexu i truskawki oraz w tych samych zapachach mixy ziaren
(kukurydza konopie i rzepik). Dla waszej jeszcze większej satysfakcji poszliśmy o krok dalej i do każdego opakowania (wiadra) dołaczyliśmy woreczek z ziarnami przygotowanymi do pva.  

 
 

Carp Old School powstało nie po to by powielać produkty istniejące na rynku... my "szukamy dziury w całym" i stawiamy na produkty innowacyjne, których brak na rynku, a na które jest zapotrzebowanie... Idąc tym śladem powstały dwa kolejne produkty, które adekwatnie do ich kształtów nazwaliśmy moon i bolt.


 

Jak wiadomo, ryby nie szukają pożywienia jedynie na otwartej wodzie i wiemy, że nieraz musimy pokonać na swojej drodze wiele przeszkód i zaczepów by dobrze "ulokować" nasz zestaw.  W tym celu bardzo pomocne jest użycie produkowanych przez naszą firmę akcesoriów.  Moon (księżyc) pomoże ominąć wszelkie wypłycenia, zakręty i drzewa na drodze do sukcesu. Umożliwia on łamanie kąta "biegu" żyłki co pozwala na łowienie bez ograniczeń. Można go wkręcić do każdego rodzaju podpórki (uniwersalny gwint) i tak pokierować bieg żyłki by dotarła w nawet najbardziej niedostępne miejsca. Jego kształt i regulacja pozwalają na ustawienie w każdej pozycji. Idealnie gładka powierzchnia nie naraża żyłki na uszkodzenia.
Drugi w naszej ofercie znalazł się  Bolt (piorun), który pozwala uwolnić (wyczepić) żyłkę tkwiącą w  zaczepie pod wodą, unikając zerwania zestawu podczas holu. Kiedy następuje branie i dopływamy do miejsca gdzie "zaparkowała" ryba. Bolt pozwoli Ci szybko odnaleźć żyłkę w zaczepie (wygięcie nr 1.) i sprawnie ją wyczepić (wygięcie nr 2.) by móc bez utraty ryby zakończyć hol. Jego uniwersalny gwint pasuje do każdego rodzaju ''sztycy''


W ofercie znajdziecie również odzież firmową ( koszulki, bluzy, czapki),oraz wiadra o pojemnosci 17l  w niepowtarzalnych wzorach.
Już od dziś nie musisz gotować, męczyć się i "narażać żonie"....wystarczy zamówić
W NASZYM SKLEPIE bądź podjechać do sklepu stacjonarnego w twojej okolicy i zapytać  o nasz produkt...
Zapraszamy do odwiedzania nas na facebook-u

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego